Noworoczne postanowienia dla całego układu pokarmowego

Program Colo Vada 2 Plus - system oczyszczania układu pokarmowego
 

Początek roku to czas, kiedy bardziej niż kiedykolwiek czujemy chęć zmienienia czegoś na lepsze. Jedni robią coś dla zdrowia inni dla urody. Wszyscy chcą się czuć lepiej!

Pytanie więc, co sprawia, że wyglądamy lepiej i czujemy się zdrowsi? Czy wystarczy dobra kosmetyczka i wypad do galerii handlowej? Nasze ciało jest jak nasze mieszkanie. Każdego dnia, zbiera się w nim mnóstwo rzeczy. Wiele z nich to po prostu śmieci, które nieoprzątnięte sprawiają, że nawet najładniejsze mieszkanie traci swoją atrakcyjność i coraz trudniej w nim jest funkcjonować. Co wtedy robimy? Sprzątamy! Oczyszczamy!

Skąd się biorą „śmieci” w naszym organizmie? Głównie z tego co jemy. Przetworzona, zanieczyszczona żywność dostaje się do naszego układu pokarmowego, gdzie zalega w różnej postaci. Oczyszczenie układu pokarmowego na całej jego długości, daje niesamowite rezultaty.
 

Jak oczyścić układ pokarmowy?

Program Colo Vada 2 Plus to system oczyszczania układu pokarmowego. Program jest opatentowany i  trwa 14 dni. Został on opracowany przez Dr Alberta Zehr'a. Siódmego dnia programu przechodzi się na post i spożywa się preparat – glinkę, która jak śmieciarka przesuwa się po jelitach i zabiera ze sobą brudy.
 
 

Program Colo Vada 2 Plus to system oczyszczania układu pokarmowego


 

W Marident robimy takie generalne sprzątanie raz na pół roku już od 7 lat. Dzięki temu nasza odporność wzrasta!
 

 Uwaga! Bez wcześniejszego przygotowania i nawodnienia organizmu nie należy zaczynać programu Colo Vada. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapytaj u nas!
 
 
tekst i fot.: Marident Krosno